Terapia uzależnień alkoholowych

Bezpłatna konsultacja 24/7

Skuteczna terapia uzależnień alkoholowych

Podstawą rozpoczęcia terapii uzależnienia od alkoholu jest przeprowadzenie procesu detoksykacji, aby usunąć znajdujący się w organizmie alkohol i zapobiec niebezpiecznym dla życia i zdrowia objawom nagłego odstawienia.

Jest to natychmiastowo podejmowany proces, mający na celu doprowadzenie organizmu do równowagi elektrolitowo-jonowej, nawodnienia.

Pod nadzorem Lekarza gwarantujemy prawidłowy, skuteczny i w pełni profesjonalny przebieg tego procesu.

Udzielamy zwolnienia lekarskiego za cały okres trwania realizacji procesu, zachowując pełną anonimowość Klienta.

Leczenie alkoholizmu – właściwe

Po procesie detoksykacji, każdy z Klientów jest poddawany diagnostyce psychologicznej, także odbywa konsultację psychiatryczną oraz konsultację internistyczną. Następnie nasz psycholog-specjalista terapii układa najwłaściwszy scenariusz terapii dla Klienta, która da mu największe szanse na skuteczne przezwyciężenie swojego nałogu.

Odwyk alkoholowy

Przebywanie Klienta w naszym Ośrodku Leczenia Uzależnień DetoxMed ma formę odwyku, gdyż odstawiamy alkohol, który przez dłuższy czas regularnie był spożywany przez Klinta. Dzięki Kadrze z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami uzależnionymi, jesteśmy w stanie w miarę krótkim czasie nauczyć Klienta rozpoznawać problemy, oraz wdrażać mechanizmy pozwalające uporać się z chorobą.

prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Pomożemy Tobie odzyskać wolność od uzależnienia

Całodobowa bezpłatna konsultacja z specjalistą
ul. Westy 9,
80-299 Gdańsk
Call Now Button